VAE

نمایشگاه هوافضایی برلین کشور آلمان

هر دو سال یکبار، ILA برلین صنعت هوافضای جهانی را به قلب اروپا می آورد. به مدت پنج روز، نمایشگاه برتر هوافضای اروپا، برلین را به یک مرکز بین المللی هوافضا تبدیل می کند. نمایندگان صنعت، سیاست گذاران، نیروهای مسلح و دانشگاهیان تحت شعار پیشگام هوافضا گرد هم می آیند تا در مورد چالش ها و فرصت های کنونی بحث کنند. غرفه داران از سراسر جهان آخرین پیشرفت ها، راه حل های نوآورانه و پروژه های تحقیقاتی خود را در مورد سه موضوع کلیدی نوآوری، فناوری های جدید و پایداری ارائه می دهند.

ILA شامل کل زنجیره ارزش و هر لایه صنعت هوافضا، از هوانوردی، فضا و دفاع و پشتیبانی، تا تحرک هوایی پیشرفته و بخش تامین‌کننده است. سوال راهنما این است که چگونه می توان به تبدیل هوانوردی غیرنظامی به بی طرفی آب و هوا دست یافت. غرفه فضایی منحصربه‌فرد سهم حیاتی سفر فضایی برای زندگی بر روی زمین را به نمایش می‌گذارد – از حفاظت از آب و هوا و دیجیتالی‌سازی گرفته تا امنیت و تحرک. نمایش نظامی نمایشگاه Advanced Air Mobility به کل طیف سیستم های هوایی بدون سرنشین و وسایل نقلیه برخاست و فرود عمودی با نیروی الکتریکی (eVTOL) اختصاص دارد. در مرکز تامین‌کننده بین‌المللی (ICS)، زنجیره تامین ریشه‌دار با خریداران OEM و تامین‌کنندگان ملاقات می‌کند. موضوعات محوری مورد بحث در ISC STAGE از پرواز در شرایط آب و هوایی خنثی و دیجیتالی شدن تا ثبات زنجیره تامین را شامل می شود.

کمیسیون اروپا از سال 2018 شریک استراتژیک ILA بوده است. این همکاری منحصر به فرد به تقویت رهبری فناوری اروپا و هموار کردن راه برای آینده پایدار هوافضا تحت شعار “هوابرد در اروپا” کمک می کند. در سال 2022، ILA برلین پذیرای حدود 72500 بازدیدکننده، 550 غرفه‌دار از 80 کشور و 800 روزنامه‌نگار بود که در محل گزارش می‌دادند. برنامه رمان پنج مرحله ILA با حضور 360 سخنران در گفتگوهای تخصصی، میزگردها، مناظره ها و انتقادات علمی در مورد روندهای آینده در هوافضا. با CareerHub، ILA دانش‌آموزان، متخصصان جوان و متخصصان با تجربه را گرد هم آورد و از این طریق فرصت‌های شبکه‌ای معنی‌دار و پیشرفت شغلی را فراهم کرد و به پیشگامان مشتاق کمک کرد تا برای شغلی در دنیای هیجان‌انگیز هوانوردی و هوافضا آماده شوند. به لطف پلتفرم جدید ایجاد شده، ILA DIGITAL، پیشگامان هوافضا نیز این فرصت را داشتند که بخش بزرگی از برنامه روزانه در محل را به صورت مجازی دنبال کنند. این فضای مجازی جدید دارای ارائه محصولات، خواستگاری، تولید سرنخ و جلسات شخصی در کافه‌های آنلاین و فضاهای اختصاصی غرفه‌دار دیجیتال است که امکان دسترسی و تعامل حداکثری را فراهم می‌کند. ILA توسط BDLI (انجمن تجاری آلمان صنایع هوافضا) و Messe Berlin سازماندهی و میزبانی می شود.